14 Aralık 2018
  • Samsun10°C
  • Ankara5°C
  • İstanbul10°C

İLKADIM’DAN KUCAKLAYAN PROJELER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, toplumun her kesiminin faydalanacağı projeleri hayata geçirdiklerini söyledi.

İlkadım’dan kucaklayan projeler

06 Aralık 2017 Çarşamba 12:22

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Eczacılar Odası Başkanı Onur Ferhat Karacan ve oda yöneticilerini ziyaret etti.

Şehrin yönetiminde meslek kuruluşlarının, sivil toplum kuruluşlarının önemli bir rolünün olduğuna dikkat çeken İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ortak akıl ve istişarenin yerel yönetimler için çok önemli olduğunu vurguladı. İstişareye önem veren bir kültüre sahip belediyecilik anlayışıyla görev yaptıklarını kaydeden Başkan Tok, “Hizmetlerde alınacak kararların ortak alınmasının ve istişare etrafında şekillenmesinin güçlü ve faydalı icraatlarla sonuçlanmaktadır. Belediye olarak bu manada kamu kurum ve kuruluşları, meslek örgütleri, sendikalar odalar, toplum yararı gözeten tüm kuruluşlarla hep istişare içerisinde olduk, olmaya da devam ediyoruz" dedi.

HALKTAN GÜÇLÜ DESTEK!

Toplumun her kesiminin faydalanacağı projeleri hayata geçirdiklerini, İlkadım’da rekor sayılabilecek hizmetler yaptıklarını belirten Başkan Tok şunları söyledi: “Yatırımlarımız halkta büyük yankı uyandırıyor. Yaptığımız her çalışmanın ve projenin arkasında halkımızın güçlü desteğinin görüyoruz. Sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve eğitim alanlarında öne çıkan birçok hizmetlerimiz var. Bunların yanı sıra ilçemizin gelişimiyle birlikte vatandaşlarımızın sosyal huzuru ve refahını artıracak mega yatırımlar, İlkadım ilçesinin geçmişten bugüne bakıldığında tarihinin en büyük projeleri arasında yer alıyor. Dev yatırımları ilçemize kazandırdık. Önümüzde planladığımız ve çalışmalarına başladığımız yeni projelerimiz var. Çok farklı hizmetlerle yolumuza devam ediyoruz.”

Süheyla Büyükkal

 

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.