16 Aralık 2018
  • Samsun14°C
  • Ankara3°C
  • İstanbul15°C

EŞYALARINI TOPLAMAYA BAŞLADILAR

Samsun AK Parti teşkilatında sular durulmuyor. AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel'in istifasının istendiği yönündeki haberler sonrası ilginç bir gelişme yaşandı. İl Başkan Yardımcısı Reşat Keleş'in odasını boşalttığı öne sürüldü.

EŞYALARINI TOPLAMAYA BAŞLADILAR

15 Aralık 2017 Cuma 14:10

Samsun AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Reşat Keleş'in il binasındaki odasını boşalttığı öne sürüldü. Parti içi kaynaklardan edinilen bilgiye göre, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel de odasında bulunan özel eşyalarını topladı. Öte yandan Başkan Göksel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşebilmek için randevu istediği ortaya çıktı.

GÖKSEL SUSUKUN KALMAYI SEÇMİŞTİ
Geçtiğimiz hafta Samsun siyasetine bomba gibi bir haber düşmüş, iddialara göre, Başkan Göksel'in Ankara ziyaretinde genel merkez tarafından 'istifa et' talebinin geldiği bildirilmişti. AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'la görüşen Göksel, bu görüşmeden sonra Samsun'a dönmüş, hakkında çıkan iddiaları reddeden bir açıklama yapmayarak, suskun kalmayı seçmişti.

ODALAR BOŞALTILIYOR
Başkan Göksel'in istifa söylentilerini güçlendirecek bir gelişme yaşandı. Denge'nin parti içi kaynaklardan edindiği bilgilere göre, Samsun AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Reşat Keleş'in odasını boşalttığı öğrenildi. Öte yandan, yeniden Ankara'ya giden Başkan Göksel'İn Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek istediği ama randevu alamadığı öğrenildi. Odasını boşaltanlar arasında, Başkan Göksel'İn de olduğu, Göksel'İn sadece özel eşyalarını aldığı kaydedildi.

A.Ufuk Erkan

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.