17 Aralık 2018
  • Samsun10°C
  • Ankara4°C
  • İstanbul13°C

“CAMİ VE KÜLLİYE’NİN BİRÇOK TAKİPÇİSİ VAR”

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Karadeniz’in en büyük Cami ve Külliye’sini sadece şehir içinden değil, ülkenin birçok ilinden projemizi takip eden var” dedi.

“Cami ve Külliye’nin birçok takipçisi var”

19 Aralık 2017 Salı 12:55

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, HAYRAT Vakfı Samsun Temsilciliği’ni ziyaret etti. Dernek binasında İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u, HAYRAT Vakfı Samsun Temsilcisi Ali Hüsrev Yağız, HAYRAT Vakfı Samsun Sosyal Yardım Sorumlusu Ramazan Köseoğlu ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

             

HAYRAT VAKFI’NA DESTEK SÖZÜ

 

Başkan Tok, Hayrat Vakfı’nın bütün dünyada İslamiyet ve insaniyet için yapmış olduğu gayretli çalışmalarından ötürü takdire layık olduğunu ifade etti. Hayrat Vakfı camiasını ve çalışanlarını tebrik eden Başkan Tok, HAYRAT Vakfı’na güzel ve anlamlı kampanya ve çalışmalarda belediye olarak imkanlar ölçüsünde gerekli destek ve katkıyı vereceklerini kaydetti.

 

CAMİ VE KÜLLİYE’YE YAKIN TAKİP

 

Ziyarette belediyelerinin yapmış olduğu bir dizi faaliyetleri ve projeleri de anlatan Başkan Tok, “Karadeniz’in en büyük Cami ve Külliye’sini sadece şehir içinden değil, ülkenin birçok ilinden projemizi takip eden var. Gerek yazılı ve görsel basında, gerek sosyal medya ortamlarından mimarisiyle Türkiye’ye örnek olan Cami ve Külliye ile ilgili çok olumlu tepkiler ve tebrikler alıyoruz. Selçuklu, Babür ve Osmanlı mimarisinin kullanıldığı eser tamamlandığında, kentin en önemli ibadet ve inanç merkezlerinden birisi olarak yerini alacak” dedi.

 

HAYRAT VAKFINDAN TOK’A TEŞEKKÜR

 

Hayrat Vakfı Samsun Temsilcisi Ali Hüsrev Yağız da Hayrat Vakfı’nın çalışmalarına her zaman desteklerini gösteren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a İlkadım Belediyesi personeline Hayrat Vakfı Samsun Temsilciliği olarak teşekkürlerini ifade etti.

 

Muhammet Yılmaz

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.