21 Ekim 2018
  • Samsun22°C
  • Ankara12°C
  • İstanbul18°C

ADEM GÜNEY FETÖCÜLERİN AVUKATLIĞINI YAPIYOR!

FETÖ davasından tutuklu olan ve şehrin önemli FETÖCÜ’lerinden olduğu bilinen Vedat Daştan’ın Avukatlarından birisinin de Adem Güney olduğu ortaya çıktı. 15 Temmuz darbue girişiminden iki buçuk ay sonra 03 Ekim 2016 tarihinde Samsun Üçüncü Noterliği

Adem Güney Fetöcülerin Avukatlığını Yapıyor!

23 Mayıs 2017 Salı 13:17

FETÖ davasından tutuklu olan ve şehrin önemli FETÖCÜ’lerinden olduğu bilinen Vedat Daştan’ın Avukatlarından birisinin de Adem Güney olduğu ortaya çıktı. 15 Temmuz darbue girişiminden iki buçuk ay sonra 03 Ekim 2016 tarihinde Samsun Üçüncü Noterliğince 15824 No’lu Vekaletname ile Adem Güney’in FETÖ’den tutuklu bulunan Vedat Daştan’ın Avukatı olduğu ortaya çıktı.

 

                            15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNDEN SONRA OLMASI DİKKAT ÇEKİCİ

 

     Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne karşı büyük bir tehlike olduğu açıkça ortada olan FETÖ Terör Örgütü’nün Üyesi olduğu gerekçesi ile halen Samsun Cezaevi’nde tutuklu bulunan Vedat Daştan’ın Avukatlığını yapan Adem Güney’in de bu örgütle nasıl bir ilişkisi olduğu kafalarda soru işaretleri bırakırken, kamuoyu tarafından büyük bir tepkiyle karşılandı.

 

                                HANGİ DAVALARINA GİRDİĞİ MERAK EDİLMEKTE

   

Adem Güney’in 15 Temmuz darbe girişimi ardından, FETÖ Terör Örgütüne karşı Hükümetimizin ve Halkımızın verdiği mücadelenin ortada olmasına karşın Adem Güney’in FETÖ Terör Örgütü Üyesi olduğu gerekçesi ile tutuklu bulunan İş Adamı Vedat Daştan’ın Avukatlığını alması akıllara durgunluk verdi. Adem Güney’in FETÖ Terör Örgütü Üyesi iddiasıyla tutuklu bulunan Vedat Daştan’ın hangi davalarına bakacağı da merak konusu olmuş durumda.

 

                                ADEM GÜNEY BAŞKA KİMLERİN AVUKATI?

 

      Terör Örgütü FETÖ davasından tutuklu bulunan Vedat Daştan’ın Avukatlığını yapan Adem Güney’in başka kimlerin Avukatlığını yaptığı da merak edilirken, hangi bürokratlara Avukatlık yaptığı da yakında “Gazeteniz Denge” tarafından siz değerli okurlarımıza duyurulacaktır. Adem Güney’in Terör Örgütü Üyeleri ile nasıl bir bağlantısının olup olmadığını da gazete olarak araştırıp, sizlere sunmaya devam edeceğiz.

                                 

                    

 
Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.